TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Lider dnia

Wizytówka dla Ciebie!
Pokaż się poza Zambą
 dziś  Wtorek  Poniedziałek  Niedziela  Sobota  Piątek  Czwartek   

Dzisiejsza pula wynosi 4!

strazak51 468

Osoba dnia

Osobą dnia zostanie ten użytkownik, który tego dnia najdłużej utrzyma się na szczycie listy (są osobne listy dla mężczyzn i kobiet). Lista jest uaktualniana sześć razy na godzinę i przy każdym uaktualnieniu osoba znajdująca się wówczas na szczycie otrzymuje pewną ilość punktów zaliczoną do dziennego wyniku.

Liczba punktów jest równa liczbie osób znajdujących się w danym momencie online (Ich liczba pokazywana jest cały czas na dole strony głównej serwisu). Powód jest prosty: im więcej użytkowników, tym szybciej zmienia się lista. Czyli tym trudniej otrzymać się na topie. Zatem pierwsze miejsce ma wówczas większą wartość. Lista dnia również jest uaktualniana sześć razy na godzinę, ostatnie punkty są zaliczane ok. 23:53.

Na początku każdego dnia użytkownik, który otrzymał najwięcej punktów dnia poprzedniego i otrzymał tytuł osoby dnia, zgarnia całą pulę. Określona liczba punktów zostaje dopisana do jej konta. Pula w ciągu dnia rośnie, co można śledzić w czasie rzeczywistym. Uwaga! Całą pulę zgarnia jedna osoba - osoba dnia, która znajdzie się na szczycie listy o godzinie 23:59. Gratulacje! :)

Lider regionu

Lider regionu to osoba z Twojego regionu z najwyżej ocenionymi zdjęciami. Przy jej wyborze obowiązują takie same reguły jak w głównym rankingu TOP. Możesz zobaczyć też liderów z innych regionów (zmienić region możesz obok zdjęcia lidera).

 
Lider w Twoim regionie
Ładowanie...
Pula
Dzisiejsza toplista:
strazak51 468
 zobacz więcej »

Dzisiejsza pula wynosi 4 punktów!
Liderzy ostatnich 6 dni:
Wtorek strazak51 20
Poniedziałek strazak51 22
Niedziela strazak51 22
Sobota strazak51 19
Piątek strazak51 20
Czwartek strazak51 19