TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Regulamin

Wizytówka dla Ciebie!
Pokaż się poza Zambą

Lista

Mężczyźni i kobiety mają oddzielne rankingi TOP 300. Lista Top 300 złożona jest ze zdjęć najwyżej ocenionych przez innych użytkowników, które otrzymały przynajmniej 2 głosy i nie więcej niż 450 (dla mężczyzn odpowiednio od 2 do 300). Zdjęcia w rankingu nie są starsze niż 30. Na główną listę może trafić tylko jedno zdjęcie użytkownika - najwyżej ocenione.

Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturkę - wtedy zobaczysz zdjęcie w pełnym rozmiarze wraz z informacją o nim. Możesz je ocenić i skomentować. Aby zobaczyć konto właściciela zdjęcia, kliknij na jego nazwę użytkownika. Przez jego konto możesz się z nim skontaktować i obejrzeć jego pozostałe zdjęcia.

Osoba dnia

Osobą dnia zostanie ten użytkownik, który tego dnia najdłużej utrzyma się na szczycie listy (są osobne listy dla mężczyzn i kobiet). Lista jest uaktualniana sześć razy na godzinę i przy każdym uaktualnieniu osoba znajdująca się wówczas na szczycie otrzymuje pewną ilość punktów zaliczoną do dziennego wyniku.

Liczba punktów jest równa liczbie osób znajdujących się w danym momencie online (Ich liczba pokazywana jest cały czas na dole strony głównej serwisu). Powód jest prosty: im więcej użytkowników, tym szybciej zmienia się lista. Czyli tym trudniej otrzymać się na topie. Zatem pierwsze miejsce ma wówczas większą wartość. Lista dnia również jest uaktualniana sześć razy na godzinę, ostatnie punkty są zaliczane ok. 23:53.

Na początku każdego dnia użytkownik, który otrzymał najwięcej punktów dnia poprzedniego i otrzymał tytuł osoby dnia, zgarnia całą pulę. Określona liczba punktów zostaje dopisana do jej konta. Pula w ciągu dnia rośnie, co można śledzić w czasie rzeczywistym. Uwaga! Całą pulę zgarnia jedna osoba - osoba dnia, która znajdzie się na szczycie listy o godzinie 23:59. Gratulacje! :)

Lider regionu

Lider regionu to osoba z Twojego regionu z najwyżej ocenionymi zdjęciami. Przy jej wyborze obowiązują takie same reguły jak w głównym rankingu TOP. Możesz zobaczyć też liderów z innych regionów (zmienić region możesz obok zdjęcia lidera).


 
Lider w Twoim regionie
Ładowanie...
Pula
Dzisiejsza toplista:
Nowa202 782
ilona3128 (48) 464
 zobacz więcej »

Dzisiejsza pula wynosi 7 punktów!
Liderzy ostatnich 6 dni:
Poniedziałek Nowa202 16
Niedziela Nowa202 11
Sobota monisia9 8