TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
blog

Ten portal jest do uratowania!

Ten portal moe wrócić do tego,o którym ju sie tylko marzy..są tylko dwa warunki do spełnienia.Aby on sie wyleczył naley przynajmniej na jakis czas zlikwidować moliwość pisania blogów(jak wszyscy wiemy odkąd media nagłaśniaja wiele rzeczy,które cały czas istnieją,odtąd są konflikty,problemy i nieporozumienia.Wyłączyć moliwość pisania blogów(przecie tyle portali funkconuje doskonale bez blogowych historii.Kolejna rzecz(według mnie oczywiście)moderator nie powinien sie ujawniać i brać udział w głosowaniu tak,jak kady uytkownik portalu,poniewa traci wiarygodność,zaufanie,a co za tym idzie...AUTORYTET!Jestem przekonana,e jezeli te dwie funkcje zostaną zmienione,ten portal odrodzi sie na nowo!


 
Fajne
oceny pozytywne: 85  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

popieram w1000000%
Adeck chyle czoło:}
#6, 23.04.2009 - 22:17
Adeck (47)
ad.1 likwidacja blogow - czyli zastosujmy metode, ze jak o czyms nie mowimy, to tego nie ma?! - ja osobiscie dziekuje za takie rozwiazanie, moderatorzy pewnie wrecz przeciwnie.

ad2. tajni moderatorzy - czyli morzemy z userami zrobic wszsytko a oni moga nam naskakac, bo nie wiedza kim jestesmy - i ponownie ja osobiscie dziekuje za takie rozwiazanie, moderatorzy pewnie wrecz przeciwnie.

Nie wiem jak to bylo dwa lata temu ale aktualnie zamba jest portalem komercyjnym, ktory czerpie zyski nie tylko z reklamodawcow, lecz glownie z userow i w tym tkwi problem. Mozna by wiele elementow zmienic (np. dac mozliwosc tylko jednokrotnego oceniani zdjecia itd. itp.), niestety to pociaga za soba spadek wplywow, wiec mozecie zapomniec. Jest coprawda nikla nadzieje, ze wlasciciele portalu wpadna kiedys na pomysl jak zarabiac w mniej dokuczliwy dla userow sposob, ale zbytnio bym na to nie liczyl.

PS. Ciekawostka jest, ze w blogach o tej tematyce (naprawa zamby, wojny na zambie itp.) zabieraja glos (oczywiscie poparcia) osoby z tzw. kregu specjalnych znajomych.... moze zamiast tego przestaliby wkurzac wielu userow rozdzielaniem non-stop miedzy siebie 10 pkt., sterowaniem konkursami itd.?
#5, 22.04.2009 - 15:35
Popieram ten pomysl *THUMBS UP*
#4, 22.04.2009 - 09:22
*HI*
A ja z uporem maniaka będę powtarzał, należy podzielić blogi tematyczne.
Na;
1.Poezja
2.Proza.
3.Rozrywka.
4.Hyde Park- z możliwością dowolnej dyskusji.
Uczestnicy mają wolność, wejść lub w ogóle nie wchodzić na tą grupę.


Lub tak jak to jest rozwiązanie w Interii.pl
Jest możliwość zakładania grup.
Zakładający jest jednocześnie ADMINEM TEJ GRUPY, Z PRAWEM USUWANIA ZARÓWNO TREŚCI WPISU, JAK I OSOBY NARUSZAJĄCEJ REGULAMIN.

To nie będzie plagiatem jeżeli każdy MODERATOR.
Już teraz utworzy grupy tematyczne, i za nie będzie odpowiedzialny.
Tak jak to jest w Znajomi.Interia.pl
Jest tam grupa o nazwie.

KALKOMANIACY

Utworzono podział;
Tematy z Literatury
Rozrywka
Konkursy.
wolne wnioski dyskusje.
i.t.p.


I ADMINKA KONTROLUJE-
Jeżeli ktoś doda temat nie na temat, to post jest likwidowany,
a wpisujący, ma prawo przenieść wpis do odpowiedniego
zaszeregowania tematycznego.

Oto GRUPA;
http://znajomi.interia.pl/grupy/pokaz-szczegoly,gId,10047,-strong-Kalkomaniacy--strong-
*BYE*
#3, 22.04.2009 - 07:43
jestem na tak
#2, 21.04.2009 - 23:26
kerad111 (53)
i ja sie zgadzam z annąmaria....
#1, 21.04.2009 - 23:18
 

Blogi: tagi
brak tagów
Archiwum wpisów