TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
SenCarfray blog

Sposoby wyrażania miłości

Wszyscy słyszeliśmy komentarz ", to myśl, że się liczy ", a tak wiele sposobów , że to prawda. Bo jeśli starają się pomysły na ładny sposobów by powiedzieć kocham cię do mąż lub chłopak pokazuje Ci zależy. Czasem faceci nie zauważysz trochę rzeczy, które robisz w wyrażaniu swojej miłości do nich (czasem dziewczęta brakuje im również). Należy pamiętać, że to nie tyle ilość lub starania się wyrażenia miłości , ale istotę tych wyrażeń. Innymi słowy, być sobą i kochać ich z serca , ale równocześnie pokazać im miłość , gdzie ich potrzebują emocjonalnie .

Mężczyźni mają różne potrzeby emocjonalne niż kobiety zrobić , więc na zewnątrz wyrazić swoją miłość do człowieka wymaga, aby sprostać Państwa człowieka na poziomie potrzeb jego emocjonalny. Dla większości ludzi oznacza to, mówiąc: kocham cię z powodu fizycznej bliskości, ( dla tych, którzy są w związku małżeńskim ). Dla tych, którzy nie są małżeństwem, trzeba kontynuować budowania fundamentów przyjaźni. Istnieje wiele innych sposobów na miłość twój facet w sposobie bycia , że powinien on zwracać uwagę i być w stanie docenić. Trzeba go zrozumieć i wiedzieć, na poziomie, pozwoli mu na spotkanie w swoim forum miłość. Zanim wyjdziesz szuka miłości tych cute pomysłów , które naszym zdaniem są tak wyjątkowe , należy rozważyć uzyskanie informacji zwrotnej od niego. Możesz zaskoczyć , jednak wciąż można angażować go w rozmowie Aby dowiedzieć się, rodzaje rzeczy lubi , a następnie postawienia pomysły na swoje rozważania .

Najbardziej faceci lubią robić rzeczy facet, Może być wiele rzeczy, które można zrobić razem , że wiesz, będzie mu przysługiwał . Na pewno istnieją pewne rzeczy, które przyniesie mu radość, że może nie być tak zachwycona . Ale należy pamiętać, pomysł o to , aby wyrazić miłość i sympatię do niego , więc może trzeba poświęcić trochę . Rozważmy przynieść uśmiech do twarzy, szczęście można wnieść do niego należy pozostawić Państwu poczucie spełnienia . Udział w Jego radości, robi pewne rzeczy, które lubi robić to z pewnością znaczący sposób go kochać. Wielu mężczyzn są imprezy sportowe , można go zaskoczyć kilka biletów i niego dołączyć się do zabawy. Być może twój mężczyzna lubi grać sportowych takich jak tenis , golf, kręgle lub ? Czasami jest to , że musi dostać w grze! Jeśli nie możesz przyłączyć się fizycznie , zawsze możesz być jego najbardziej wsparcie fanów.

Najważniejszych dróg do miłości swego męża (lub chłopakiem) , są związane z jak go traktować . Człowiek musi wspierać kobiety , kobieta, która stoi obok niego i zachęca go . Pamiętaj, że to Bóg , że postanowił , że nie jest dobrze człowiekowi być samemu , że potrzebuje partnera. Większość mężczyzn ma ego i należy je gładził z komentarzami miłości afirmacji. komentarze budowania zaufania z pewnością znaczący sposób pokazując mu miłość , zwłaszcza w obecności przyjaciół i rodziny. Proszę nie źle zrozumieć tutaj , nie należy do wymienionych mu schlebia , ale budować go w swojej prawdziwej jakości. Ewentualnie tak , należy zawsze unikać wszelkich uwag , które wykazują brak szacunku , miłość buduje. Dokuczliwy , poniżanie , krytykowanie, i poniżające komentarze nie będą go motywować , ale to wypełnić swoją relację z walki i niezadowolenia. Poza tym , jeśli zawsze narzekać na to, czego nie robi , to może trzeba zrobić jakiś własny introspekcji, (aby zobaczyć co to jest w Tobie że musisz przejąć na własność ). Uczciwość bez współczucia jest okrucieństwo.

Istnieje z pewnością wiele cute sposobów miłości do męża lub chłopaka, jednak to zrobić trzeba mieć ducha inności , miłość jest odmienność. Nie oznacza to , że nie można dodawać własne twórcze wyrównania do niego, można i należy, że to, co sprawia, że miłość można więc pochodzące z oryginału. Może korzystać gotowania lub pieczenia, być może można uzupełnić jego ulubione danie lub deser w kształcie serca , grawerowanie jego nazwę na górze. Możesz zaskoczyć go pewnego dnia z jego ulubionych ciasteczek w kształcie serca lub w jego polu cupcakes lunch , grawerowanie jego nazwisko na nich indywidualnie. Imagine afirmacji i miłości , które czuje , gdy widzi ich i pokazuje je do swoich współpracowników !

W wielu relacjach pary często zapoznać się z rzeczy, które ich małżonków zrobić dla nich z miłości , i luźne uznania. Wiele żon gotować na dobę przez swoich mężów, one czyste ubranie , utrzymanie domu, schludne, i jakoś to wszystko ginie w praniu. Więc nie ma sensu siedzieć i koncentrując się na awarie kiedy można wszcząć kilka przełomów . Uzyskać w kocha obraźliwe pozycji, spotkać się z nim w jego 10 linii stoczni , a następnie przejść na touchdown !

Dar otwiera drogę do dawcą i strażników go w obecności wielkiego . Księga Przysłów 18:16

Niech nikt nie niezdrowe słowa pochodzą z ust waszych , ale tylko takie słowo jak jest dobre dla zbudowania zależności od potrzeby chwili, że może dać łaski dla tych, którzy słuchają . Efezjan 4:29

żona szlachetny charakter jest koroną swojego męża , ale żona jest haniebne , jak do jego zaniku kości . Księga Przysłów 12:04

wesoły wygląd przynosi radość do serca, i daje dobre wieści dla zdrowia kości. Księga Przysłów 15:30

__________________

WPIS ZE STRONY;

http://www.flowinglove.com/relationships/index.php/best-love-tips-advice/say-i-love-you/59/cute-express-husband-boyfriend/
 
Fajne
oceny pozytywne: 4  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

 

quizy