TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
HELENA blog

Szczęście ...hm...co to w ogóle jest? Trudno znaleźć jednoznaczne i całkowite wyjaśnienie tego terminu. Na pewno jest to wspaniałe uczucie. Szczęście często powoduje uśmiech na ludzkich twarzach. Nawet łatwo jest rozpoznać ludzi szczęśliwych. Są jacyś tacy....zadowoleni z życia. Często się uśmiechają, są radośni po prostu chce im się żyć! Większość rzeczy czy ważnych spraw przyjmują na "luzie", czyli swobodnie podchodzą do rozwiązywania różnych problemów. Twarze ich są rozpromienione i ozdobione rumieńcem. Oczy błyszczą, a usta ich są mocno ukrwione. Za szczęście może być uznane zarówno krótkotrwałe zdarzenie, jak i całe życie danego człowieka. Wiadomo, że ludzie otaczający nas są różni i to co cieszy jednego może smucić drugiego. Ludzie również są rozmaicie zamożni - dla ludzi bardzo biednych szczęściem będzie kawałek chleba i "dach nad głową", dla ludzi na średnim poziomie szczęściem będzie komputer, samochód własny, a dla ludzi żyjących na bardzo wysokim poziomie szczęściem może być własna posiadłość. Z tego też powodu ludziom biedniejszym łatwiej sprawić przyjemność i ich uszczęśliwić, ponieważ ludzie bardzo zamożni często nie doceniają wartości pieniądza. Nie chcę tutaj nikogo urazić! Wyrażam opinię tylko o niektórych ludziach, bo wiadomo, że nie można oceniać osób po zamożności.

Image du Blog purplefolie.centerblog.net 
Fajne
oceny pozytywne: 5  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

beciaa123 (59)
TO PRAWDA BOGATY NIGDY NIE ZROZUMIE BIEDNEGO HOC ZDARZAJĄ SIE WYJĄTKI
#2, 26.10.2012 - 21:12
aga79 (39)
to prawda!!!!!!!!!
#1, 26.10.2012 - 20:14
 

Użytkownik
offline
offline HELENA (53)
Polska, woj. zachodniopomorskie, WolinBlogi: tagi
brak tagów