TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
banasiak blog
Prawdziwa dobroć -to dawanie siebie,każdego dnia, odnowa,bez zapłaty,bez faktury,bez procentu.Po prostu z serca , za darmo. Bez oczekiwań na wzajemność, bez dawania tylko w rewanżu ... Bo choć myślisz że nie masz się podzielić,to masz przecież SERCE, dobre serce, i płynące z niego dobre słowo, i czas,który zawsze możesz znależć ,jeśli sercem tym zechcesz się podzielić,sprubój, już od dzisiaj.,Pozdrawiam-kazimierz


 
Fajne
oceny pozytywne: 6  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Prawdziwą dobroć - dobre serce w XXI wieku bardzo trudno jest je zauważyć ... Jedynie odsetek "ludzi" jest dobrych z natury ,,, potrafią ofiarować ją bezinteresownie ... nie trzeba im się odwzajemniać ... Niestety wielu ludzi udaję "dobrych" ... Są interesowni i by chcieli brać ... zazdrośni ... itd. Takich ludzi trzeba "omijać" i "trzymać się z daleka".
Takie są realia naszego społeczeństwa ... Każdy człowiek żyje według swoich wartości,,, norm społecznych ,,, które wydają mu się dobre ale dla Siebie ... Wystarczy choć jedna rzecz dla innej osoby ... Głupi drobiazg ...Uwielbiam pomagać wtedy czuje się potrzeba i nie oczekuje rewanżu ... Jak mogę pomóc - pomagam, jeśli nie - próbuje ... nie poddaje się !!!

Pozdrawiam A.
#3, 28.04.2013 - 21:26
banasiak (53)
Witam sercem,zapraszam,do rozmów,opini,wspomnień....... *HEART*
#2, 22.04.2013 - 19:38
Bardzo ładnie powiedziane,pozdrawiam
#1, 22.04.2013 - 19:30