TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
jarekkufel13 blog
Budzę się, jak zwykle na kacu, przecieram oczy, wypijam kilka łyków życiodajnej wody, zapalam papierosa... zamykam oczy i znów je otwieram, na moim fotelu, tuż obok mojego łózka, siedzi jakiś gość, nijak niepodobny do kogoś, kogo znam, i czyści MOJĄ UKOCHANĄ GITARĘ. Mam dwie opcje, delirium, czyli napić się, po czym modlić się, że nieproszony gość zniknie. Lub druga wersja, gdzie ktoś włamał się bezczelnie do mojego pokoju, i stara się wynieść moje wiosło. Szybkim ruchem, jak na tak wczesny poranek, i brak kondycji łapię za szafkę, wyciągam piwo, otwieram je i....
 • Ej, nie pij teraz, masz szansę jedną na całe swoje życie, więc bądź grzeczny, i odłóż to paskudztwo

 • Jak nie, to co? Nie gadam ze swoimi majakami

Jak widać opcja dwa była tylko po części prawdziwa, gość był realny, to fakt, ale tylko jedna chwila wystarczyła, żebym upuścił piwo. Nie wiedząc dlaczego to zrobiłem.

 • No, tak lepiej. Więc zadaj te trzy pytania, o które tak mnie wczoraj wieczorem błagałeś.

 • Ja? Wczoraj? Nie ma mowy, byłem na imprezie, ale żeby faceta do pokoju przyprowadzić, to nie ma mowy, wynoś się z tąd!

 • Echm, zawsze to samo, spójrz na swoją dłoń, co widzisz? Taką zajebistą ranę? No, to razem ze swoim kolegą, i taką jedną dziunią, zabawiłeś się w wywoływanie duchów. Ale coś bardzo mądra ta twoja koleżanka, bo aż z czyśćca mnie wyrwało, żeby odpowiedzieć na twoje pytania, dokończymy umowę, i po sprawie

 • Co? - spojrzałem na swoją dłoń, rzeczywiście, miałem ogromne rozcięcie na wierzchu dłoni, sączyła się ropa, wredne zakażenie

 • Udowodnij- powiedziałem- Że nie jesteś żywy, że jesteś duchem, czy coś w tym rodzaju.

Gość nie odpowiedział. Nagle, w pokoju pociemniało, wszystko zaczęło się trząść, jak podczas trzęsienia ziemi. Podłoga zapłąneła, od niej firanki, sufit, wszędzie siwy dym, a na samym środku pokoju..On. Stoi, jak niby nigdy nic, i się śmieje, w głos. A jego śmiech jest przerażający.

 • I co, wystarczy?

No i tu mnie miał,

 • Wystarczy – odpowiedziałem i od razu przeszedłem do pytania, jak gdyby coś, ktoś, nakazał mi to zrobić

 • To, że istnieje, świat ponad przyrodzony, już mi udowodniłeś, ale dlaczego nas niszczycie?

 • My, Was? Nie bądź śmieszny, sami dobrze sobie z tym radę dajecie. Większą radość daje nam oglądanie procesu waszej samozagłady, niż doprowadzanie do niej. My mamy, czas, jesteśmy nieśmiertelni, a Wy nie. Nam się nie spieszy, a Wam tak.Ciągle za czymś gonicie, nie zważacie na konsekwencje. Jesteście gorszymi od tych, nad którymi myślicie, że macie władzę. Spróbuj namówić krowę do latania. Nie potrafisz, a ja mogę z Tobą zrobić co zechcę.

Płomienie zaczęły podążać w moją stronę

 • Zabiorę Ciebie tam, skąd przybyłem, żebyś zobaczył to, co czeka Was po drugiej stronie.CDN 
Fajne
oceny pozytywne: 1  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

heja
#2, 30.11.2014 - 10:49
JAGusiaW1 (39)
...bo ludźmi trzeba często wstrząsną aby zechcieli nas wysłuchać...niestety...:(czekam na CDN wstrzymując oddech :)
#1, 28.10.2014 - 06:34
 

Użytkownik
offline
offline jarekkufel13 (25)
Polska, woj. pomorskie, GdańskBlogi: tagi
brak tagów