TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
lamborghini blog

Ława Przysięgłych...... i ja Potwór

Ławo przysięgłych , co o tym myślisz ..???? Bo na pewno o tym słyszałaś i wiesz .. we Francji gnój który ma dwie ręce i dwie nogi i głowę .. porywa, gwałci i morduje 9 letnią Dziewczynkę a to dlatego że opryskała go pistoletem na wodę ... Parę dni pużniej w Polsce ..coś.. co ma dwie ręce i dwie nogi i głowę gwałci i morduje 5 letnią Dziewczynkę ... bo to ..coś..dało sobie w żyłę i rekina białego sobie wciągnęło .... Ławo przysięgłych pomyślcie o tym że ta 9 i 5 latka były małymi bezbronnymi Dzieciątkami które nie dość że zostały okrutnie zamordowane to jeszcze do tego najpierw z gwałcone .. Ławo Przysięgłych mój pomysł jest taki : zwołaj publiczność i niech patrzy .. Tego gnoja i to ..coś.. weż i Torturuj tak żeby wyli i jęczeli z bólu aż braknie im tchu , a potem zgilotynuj .. Może jestem sadystą i Potworem ..?? , Tak dla takich gnoooooji JESTEM SADYSTĄ I POTWOREM I NIE MAM I NIE BĘDĘ MIAŁ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW Dla takich gnoooooji... ..Ale pomyślcie o tych bezbronnych małych Dzieciątkach które zostały z gwałcone i zamordowane ... przecież te Dzieciątka mogły być waszymi Dzieciątkami ..Pomyślcie też o sobie przecież mogła to być któraś z Was ...


 
Fajne
oceny pozytywne: 4  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

sara74 (44)
Niestety to prawda
#2, 24.04.2015 - 16:43
Proszę Panią prawo które zapewnia wczasy takim gnojom też trzeba zgilotynować bo robi taką sama krzywdę jak te gnooooooje a na dodatek to jeszcze ich karmi , żywi jeść daje i chroni ..
24.04.2015 - 17:29
sara74 (44)
To straszne co się ostatnio dzieje, pozdrawiam
#1, 24.04.2015 - 07:26
Proszę Panią tak straszne ..ale straszniejsze jest to że te gnoooje dostaną łagodne wyroki do od siatki ..gdzie będzie z rana śniadanie , po południu ciepły obiadek , a na wieczorek kolacyjka i telewizorek a na noc kocyk i ciepła kołderka i do tego jeszcze ochrona przed społeczeństwem żeby im się krzywda broń Boże NIE STAŁA to wszystko za pieniądze Pani i innych ludzi .... takie jest humanitarne prawo ,Państwa Prawa .. tylko takie pytanie czy to humanitarne prawo pomyślało choć by przez chwile co przeżywały te bezbronne Dzieciątka i osoby których to spotkało i spotyka ...????
24.04.2015 - 13:09