TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
jaco2222 blog

KaeN - Wybór ta nuta jest bardzo piękna

Noc kładzie się do snu, nowy dzień otwiera oczy To strefa mocy,umierasz zdrowy, wybierasz trotyl Wybieraj motyw, twoje żywota, role Kichota,idea to ty Lidera dotyk zawiera słodycz, skrzydła rozpościeraj motyl Życia weteran młody, nie wybiera mody, wybiera schody, zabiera kłody, nabierasz wody Jeśli dajesz za wygraną, myśli nie to panamera mody. Spójrz ponad horyzont, nawet niebo to nie limit Złoty los, zmieniaj koryto. Załamanie spory błąd, jesteś trotyl lont i mimo ze nie wiele floty to. Podnieś przykuty ciężar,rośniesz by łańcuchy zerwać Kalectwo, ten strach,świadectwo męstwa to waleczność, która zaprowadzi cię do księstwa, zwycięstwa Musisz pamiętać: na życia zakrętach, czai się wróg i chce twój blask odebrać Ty czujny bądź i nie daj się opętać To jest twój czas, twa droga do zwycięstwa. Otoczenie ma cię za nic, to dlatego letarg, oni mali zaletą dzieciak To syndrom białego śmiecia, dlatego meta daleko czeka, sukces okupiony trudem-bólem, meteor wleciał. 2:0 teraz, prowadzenie na tron, dowodzenie na front, pozdrowienie "szalon", odpuszczenie to błąd, uniesienie balon. Notabene blues bene ropa lenie to lont, to zrzucenie bomb Nie ma czego synu sie bać,damy rade na bank , przepłyniemy na maszt Diamentowy karat, czarnym koniem arab,jadowity waran, dzwony biją alarm, dawaj atak! Podnieś przykuty ciężar,rośniesz by łańcuchy zerwać Kalectwo, ten strach,świadectwo męstwa to waleczność, która zaprowadzi cię do księstwa, zwycięstwa Musisz pamiętać: na życia zakrętach, czai się wróg i chce twój blask odebrać Ty czujny bądź i nie daj się opętać To jest twój czas, twa droga do zwycięstwa. Droga długa w końcu cię do celu zaprowadzi, autostrada Pokonałeś wiele to dla ciebie kanonada Drzemie w tobie siła potężnego baribala, gra gitara, w dali aran, lece dalej sajonara Moje rymy scalone, szalone, palone, solone Na dole w oczy kole w szkole szkole to amore, lecę torem jestem Thorem, aviatorem w stylu Torres To chore ale płonę, chłonę nomen-omen koniec Zrozum sens tu , robię to z gracją, łapię rymy na lasso Dopompuję żyły kasą, przeciera szlaki pastor,draga ma was Niedawno leciałem na dno, ty działaj bo warto, w sobie masz to. Podnieś przykuty ciężar,rośniesz by łańcuchy zerwać Kalectwo, ten strach,świadectwo męstwa to waleczność, która zaprowadzi cię do księstwa, zwycięstwa Musisz pamiętać: na życia zakrętach, czai się wróg i chce twój blask odebrać Ty czujny bądź i nie daj się opętać To jest twój czas, twa droga do zwycięstwa. x2


 
Fajne
oceny pozytywne: 1  |  oceny negatywne: 1

Dodaj komentarz:

 

Użytkownik
offline
offline jaco2222 (25)
Polska, woj. mazowieckie, WarszawaBlogi: tagi
brak tagów