TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
MODERATOR blog

Aktualizacja strony (wersja 32)

 Dodaliśmy następujące funkcje:

- Strona główna zmieniła wygląd, wszystkie komentarze mile widziane :) Na stronie głównej pojawił się link do albumów, nowych zdjęć znajomych i strony z urodzinami.

- Nasze serwery przyspieszają i strona powinna się otwierać szybciej. Przy komentarzach dodaliśmy informację o czasie dodania ostatniego komentarza (nieprzeczytane mają kolor fioletowy). Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie mogli szybciej reagować na komentarze.

- Zmienił się wygląd strony z ocenami zdjęć. Mała zmiana również na stronie kont użytkowników: jeżeli użytkownik nie ma zdjęć na profilu to zdjęcia z albumów pojawią się z lewej nie prawej strony.

- Naprawiliśmy błąd w powiadomieniach. Ze strony z słowami kluczowymi zdjęć zniknęły wszystkie te nie odnoszące się do konkretnej fotki.

- W bazie danych pojawił się Sony Ericsson K800i - można już na niego zamawiać tapety.

Więcej zmian już niedługo!

Pozdrawiamy,
Zespół zamba.pl  

Tagi:

 
Fajne
oceny pozytywne: 3  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz: