TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
Dorota1 blog

Mój los w waszych rękach.

Witajcie !

Moje mięśnie wyniszczają mój organizm. Niedawno samodzielnie chodziłam, dziś poruszam się o kulach. Każdego dnia , gdy się budzę ogrania mnie strach, nie będę mogła już chodzić. To doświadczenie nauczyło mnie wiele , że po coś żyję, że muszę tu żyć, choć kilka razy prawie byłam na drugim świecie. Pomimo mojego bólu, mojego cierpienia, staram się żyć jak najlepiej.
Dziś moje marzenie się spełnia. A mój cel i determinacja są realne. Wczoraj uruchomiliśmy z fundacją siepomaga zbiórkę na przeszczepy . Jeden przeszczep kosztuje 19,700 tyś zł. Tych przeszczepów potrzeba 10. Koszty są ogromne.Jednak by go zrealizować potrzebuję Waszej pomocy. Sama nic nie zdziałam . Wierzę , że dzięki Waszej Pomocy, uda mi się.
Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie, o pomoc o udostępnienia linka, czy mojej strony. Można mnie znlezć na Facebooku Dorota Bochniewicz Dębica. Więcej szczegółów można przeczytać poniżej. Proszę , pomóżcie osiągnąć mój wymarzony cel.
Jeśli nie jest ci obojętny mój los. Dziękuję !

LINK do Fundacji siepomaga script type='' text/javascript''=scr=''http://www.siepomaga.pl/fundacja-siepomaga 
Fajne
oceny pozytywne: 17  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Dorota1 (35)
Dziękuję
#5, 20.09.2016 - 13:22
Trzymam kciuki żeby się udało a wierzę że tak będzie
#4, 18.09.2016 - 00:45
Janusz8 (38)
Wszystko się ułoży , uda ci się osiągnąć , to o czym marzysz. Masz moje poparcie. Kochani pomóżmy tej dziewczynie zanim na dobre usiądzie na wózek. Każda złotówka się liczy dla nas to nie wiele, a dla niej bardzo dużo. Może macie jeszcze jakieś pomysły jak wspomóc jej?
#3, 09.09.2016 - 15:15
Dorota1 (35)
ania3011 Dziękuję ci kochana . Już poprawiam
link: https://www.siepomaga.pl/dorotabochniewicz
#2, 09.09.2016 - 15:09
chyba jest zły link na blogu, lepiej wklej ten link: https://www.siepomaga.pl/dorotabochniewicz
#1, 09.09.2016 - 13:17
 

Użytkownik
offline
offline Dorota1 (35)
Polska, woj. podkarpackie, DębicaBlogi: tagi
brak tagów
Archiwum wpisów