TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
lamborghini blog

Do KOŃCA do Grobowej deski

Teraz nie będę o łukach , kuszach, pistoletach , silnikach , samochodach , rakietach .......ale o dwóch pieskach które pokazały coś , co na to ..coś...NIE każdego STAĆ ..sytuacja jest już znana na całym świecie bo wydarzyła się bardzo NIE dawno w Rosji ....powiem to moimi myślami Dwa pieski Pani i Pan ..Pani została ranna i nie mogła dalej już iść , Pan widząc to że jego Pani nie może chodzić , usiadł przy niej i ochraniał sobą przed bardzo silnym mrozem sytuacja jak widać ma miejsce na torach po którym jeżdżą pociągi ...i w końcu nadjeżdża pociąg , Pan Piesek widząc że nadjeżdża pociąg NIE wycofał się z torów i NIE zostawił swojej Pani piesek tylko przytulił się do niej i swoja głową zakrył i obniżył jej głowę żeby elementy które są pod pociągiem nie poraniły jej w czasie przejazdu nad nią ...Jak widać Pan piesek wykazał się tu BARDZO DUŻĄ inteligencją , ALE i NIE tylko bo przecież widząc nadjeżdżający pociąg Pan zdawał sobie BARDZO DOBRZE sprawę z tego że to już KONIEC , ale mimo to NIE cofnął się tylko towarzyszył swojej wybrance Pani do KOŃCA . Dwa pieski Pani i Pan pokazały co to znaczy MIŁOŚĆ , ODWAGA , WIERNOŚĆ pokazały że w takich sytuacjach jaka miała miejsce teraz w ich przypadku ..przychodzi SPRAWDZIAN właśnie z MIŁOŚCI , ODWAGI , WIERNOŚCI i napisali i zdali ten SPRAWDZIAN na OCENĘ na którą BARDZO BARDZO wielu NIE STAĆ .....Kto powiedział że zwierzę jest niżej niż człowiek ???? Kto to powiedział ....może taki przykład : pies , niedżwiedż ...pies ma zęby i potrafi się nimi BRONIĆ , ale o co chodzi ??? a o to że pies przychodząc na świat z zębami UMIE się nimi BRONIĆ , niedziwedż przychodząc na świat z pazurami , z zębami UMIE się nimi BRONIĆ NIE musi się tej umiejętności UCZYĆ bo już ją POSIADA ..człowiek przychodzi na świat z rękami , faktem jest że puzniej nauczy się ich używać ALE ALE ALE pod warunkiem że się NAUCZY , czego , pies , niedżwiedż UCZYĆ się NIE musi .....Zwierzę pokazało NIE JEDNOKROTNIE że ma przewagę nad człowiekiem i to tylko z tym czym się URODZIŁO , a co by było jak by zwierzę umiało wytwarzać takie narzędzia jak człowiek ???? na to pytanie to drodzy Państwo odpowiedzcie sobie już sami .......Pani i Pan piesek maja się bardzo dobrze , sytuacja która się wydarzyła w ich życiu trwała dwa dni , są już u swojego właściciela i maja się BARDZO DOBRZE ....ja ze swojej strony składam WIELKIE UZNANIE I SZACUNEK dla tych istot Pani Piesek i Pan Piesek BRAWISIMO WYGRALIŚCIE ..................Nowo narodzone zwierzę i Nowo narodzony człowiek jaka różnica jest między nimi ???? a dość spora bo ....Nie wszystkie nowo narodzone zwierzęta dają sobie radę zaraz po przyjściu na świat ...a mały człowiek zaraz po urodzeniu Każdy NIE da sobie rady .....i tu taj NIE ma czegoś takiego ...bo jestem mały Nowo narodzony..... jest tylko jedna opcja dopuszczona a jaka ???? a taka : Dawaj sobie radę , albo giń ..... gdyby człowiek opanował niektóre zdolności zwierząt , technika którą zna dzisiaj była by o WIELE WIELE BARDZIEJ UDOSKONALONA


 
Fajne
oceny pozytywne: 13  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Bardzo ładnie napisałeś :-)
#1, 13.01.2017 - 06:48
To NIE ja to te dwie ISTOTY TO ZROBIŁY
13.01.2017 - 23:56