TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
blondynka1 blog

>>>>ZMARTWYCHWSTANIE....życzenia

Przybliżmy się z ufnością do Zmartwychwstałego Chrystusa...otwórzmy Mu swoje serca...niech radość płynąca z Jego bliskości stanie się dla każdego z nas źródłem prawdziwego szczęścia...tylko On daje nadzieję wbrew nadziei.

Życzę Wszystkim wielu Łask od Chrystusa Zmartwychwstałego... niech radość i pokój zawsze panuje w Waszych sercach i rodzinach. Radujmy się i weselmy...bo Chrystus Zmartwychwstał i żyje - to i my żyć będziemy wiecznie, razem z Nim .Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów zrozumcie sens życia i potęgę rodziny otwórzcie serca i wpuście ptaki nadziei.

W Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, niech będą to Święta pomyślne, szczęśliwe, rodzinne. Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie dla Was wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia. Wesołych świąt Wielkiej Nocy i mokrego dyngusa ....życzę i pozdrawiam ....Basia

Niech Wam Mili będzie wiosennie i słonecznie. Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w Śmigus-Dyngus woda na Was leje, a zając przyniesie radość, pokój i nadzieję. 
Fajne
oceny pozytywne: 8  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Barbara343 (43)
Życzę WESOŁEGO ALLELUJA! oraz wyjątkowego świątecznego czasu:)))
#1, 16.04.2017 - 08:51