TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
Aguss blog

Przez życie..

Raz biegnę, Raz ciągnę, noga za nogą, Mijam ludzi, jedni stają się bliscy Inni przechodzą obok, Jedni zostają na zawsze Inni zaznaczają swój ślad, I odchodzą.. Zyskuję i tracę Uczę się i zapominam , Ale ciągle idę do przodu Raz z radością Raz ze smutkiem , Codziennie dalej Codziennie inaczej, Patrzę na świat Choć te same oczy Choć to samo serce A jednak każdy dzień inny To one składają się Na moje życie. Ludzie, czas i myśli ..Przyjaźń mając stale otwarte ramiona nie wytycza granic bierze tyle ile pragnie dając tyle ile chce dać..


Dużo radości życzę.. 
Fajne
oceny pozytywne: 21  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Gdy się jest młodym , Ale nie zawsze się krzyczy i głosi ideologię ...będę mieć lepiej niż pokolenie rodziców ....bo za nim się coś wykrzyczy to czasami Najpierw i to już za młodu dostaje się w pupę od życia , własnie po to żeby pużniej ta życiowa weryfikacja nie była zaskoczeniem , niektórzy tego nie znają i zaskoczenie ich dopadło i rozczarowało są tylko dwie możliwości , albo sobie poradzisz ,albo się skończysz , a problemy były są i będą i trzeba je rozwiązywać i to Pomyślnie to własnie jest Nauka której żadna szkoła NIE uczy tylko samo życie
#6, 13.11.2017 - 18:21
Bardzo interesujący wpis,

Całe życie promujesz pozytywne myślenie,
na co dzień,
Także dzięki temu serwisowi uosabiasz swoje dobre wychowanie.
Najbardziej motywują słowa poparcia,
dla zdrowo zdroworozsądkowego myślenia.

#5, 13.11.2017 - 10:04
Życie we­ryfi­kuje na­wet naj­bar­dziej zat­war­działe poglądy.
Pozdrawiam
13.11.2017 - 15:08
Co tu dużo mówić Najwięcej mówi to życie , ale można go posłuchać i zobaczyć co mówi i jak mówi , Ale można się z tym zgodzić albo i nie , a ludzi ?? mijamy różnych tak samo jak i oni nas mijają , a rzeczy uczymy się od nich różnych nie które są trwałe a nie które tylko chwilowe , tak samo oni od nas ale życie Uczy Najwięcej *THUMBS
UP* Agnieszko z mojej strony życzę Ci spotykania samych pozytywnych i życzliwych ludzi tych którzy są naprawdę ludzmi , a nie tylko z wyglądu i nazwy
#4, 12.11.2017 - 21:07
Gdy jest się młodym łat­wo przychodzi głosze­nie ideolo­gi. Krzyczy się głośno "Będę mieć le­piej niż po­kole­nie rodziców"..
Życie wy­daje się piękne i proste. Nies­te­ty czas we­ryfi­kuje poglądy. Im da­lej w do­rosłość, tym bar­dziej opa­dają ręce. Piętrzą się prob­le­my, a skrzydła które kiedyś niosły Nas pod­cięte ma­ja lot­ki przez prozę życia.
Życie cza­sem prze­kor­nie we­ryfi­kuje nasze oczekiwania, ale trzeba pozytywnie patrzeć w przyszłość..
13.11.2017 - 15:11
Ucz się ucz Aguniu...bo Nauka to potęgi klucz
Nazbierasz dużo kluczy i zostaniesz Klucznikiem ale jakże Bogatym ...w wiedzę o Ludziach,Przyjaźń i Szczęście.Z ogromnym uśmiechem na ustach przez Życie będziesz biec
Bardzo mądry wpis
#3, 12.11.2017 - 20:26
Ja byłam pilną zawsze uczennicą i uczyć się juz sporo nauczyła.. ale życia nie nauczysz się z książek i tego uczyć uczymy sie całe życie ..
12.11.2017 - 20:36
Ciekawy i interesując wpis...
Pozdrawiam...
#2, 12.11.2017 - 20:05
Dziękuję .. Pozdrawiam
12.11.2017 - 20:07
Nic dodac nic ując,Twoje mysli,Agus trafiają w 10.Takie jest zycie Zycze w Twej drodze jak najwiecej otwartych ramion, przyjaciól.
#1, 12.11.2017 - 20:02
Dziękuje Jarku i Tobie też życzę na Twej drodze jak najwięcej otwartych ramion, przyjaciół szczerych..
12.11.2017 - 20:05