TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
Aguss blog

Babciom i Dziadkom Wszystkiego Najlepszego..

"Życzenia dla Babci, która ma spracowane ręce, zmarszczki - na zroszonym potem czole od zamartwiania się o swoje wnuki i zbyt mało czasu na życie.."
Babcia, babunia, babeczka, bez niej moje dzieciństwo nie byłoby pełne tylu pięknych wspomnień. Najbardziej lubię te, kiedy babcia śpiewała piosenki. Siedziała przy kaflowym piecu zajęta darciem pierza na poduszki i śpiewała piosenki.. Ja siedziałam zasłuchana w te jej śpiewane opowieści i poznawałam historię zawartą w słowach. Pamiętam, jak z babcią zrywałam kwiaty z ogródka i szłyśmy nimi ozdabiać kapliczkę stojącą przy drodze, a wracając do domu przez las zbierałyśmy jagody.. To u babci jadłam najlepsze na świecie pierogi ruskie i serem oraz sernik na kruchym cieście, którego smak pamiętam do dzisiaj. To z babcią godzinami mogłam rozmawiać o wszystkim. Moja babcia zawsze była i będzie, bo bez niej nie wyobrażam sobie tych wszystkich rodzinnych spotkań przy stole.. Ech, chciałabym, żeby wróciły tamte czasy, gdzie każdy miał czas na rozmowę, na chwilę spędzoną z bliskimi. Tego mi brakuje.. Chwili, gdy siadamy wszyscy do stołu, a babcia kroi ten pyszny sernik do ciepłej herbaty z cytryną.
Kochana Babciu, w Dniu Twojego święta pragnę wyrazić swą wdzięczność za Twoją dobroć i cierpliwość, za serce, które tak dużo rozumie i tak wspaniałomyślnie przebacza.. życzę dużo miłości, ponieważ bez niej nie byłoby Mnie. Babciu, bądź zawsze uśmiechnięta - szczególnie wtedy, gdy jesteś sama, gdy doskwiera samotność, nawet gdy pada uśmiechnięty deszcz. Uśmiechaj się również wtedy, gdy spacerkiem z laseczką zgarbiona podążasz na grób Dziadzia. A tak bardzo marzyłaś o starości u Jego boku. Babciu.. Dziękuję za czas, który poświęcałaś mi i moim problemom. Dziękuję za wszystkie słowa, które tak wiele dla mnie znaczą. Nie wiesz, jak wiele. Babciu, przypomnij sobie czasem, jak śpiewałaś mi kołysanki, opowiadałaś bajki, tuląc do snu, brałaś na kolana i za rękę na spacer. Jak uczyłaś mnie życiowej mądrości, sensu życia i abym umiała odróżnić dobro od zła, a w życiu kierowała się prawdą i tylko prawdą. Ty uczyłaś, by cieszyć się z tego, co mam, uczyłaś szczęścia i miłości.. Kochana Babciu, za wszystko Ci dziękuję..
Aby Babcia i Dziadziunio w zdrowiu długo żyli. Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili. W dniu Waszego święta, każdy wnuczek o Was pamięta składają Wam życzenia, szczęścia, zdrowia i zadowolenia ..

 
Fajne
oceny pozytywne: 8  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

dziękuję Agnieszko..Świętuję...i jeszcze jutro w szkole......pozdrawiam...
#2, 22.01.2018 - 17:39
Proszę bardzo.. pozdrawiam
28.01.2018 - 21:25
alex (30)
#1, 21.01.2018 - 11:01
Pozdrawiam ..
21.01.2018 - 22:07