TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
Dana-stokrotka blog
Znalezione obrazy dla zapytania niby tak ale

Niby wszyscy wszystko wiedzą a i tak każdy chodzi jak we mgle.
Za moich czasów było łatwiej , bo każdy wiedział co wolno, czego nie wolno , co wypada a co nie .
Teraz wolno wszystko , wszystko wypada to ludzie się pogubili.
Na dodatek to wstyd powiedzieć ze się czegoś nie wie , bo przecież wszyscy wszystko wiedzą i są najmądrzejsi na świecie !
Teraz każdy ma własne zdanie .Na jaki temat by się nie rozmawiało to sami eksperci .
Dawniej człowiek szedł posłuchać mądrzejszego od siebie, tytuł naukowy czy zawodowy coś znaczył, szanowało sie tych co posiadali wiedzę.
Dziś nie szanuje się nikogo , bo byle chłystek może o sobie powiedzieć , że jest fachowcem , choć raptem dwie książki przeczytał.
Wszystko odwrócone do góry nogami... to jak ma być dobrze ?
Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia?
Pozdrawiam Stokrotka


 
Fajne
oceny pozytywne: 9  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Nie mylmy wykształcenia z inteligencją :) a co do mądrych inaczej zasada jest prosta im mniej wiedzą tym bardziej się mądrzą a im więcej człowiek wie tym większą ma pokorę w stosunku do siebie i innych.
#3, 13.06.2018 - 21:56
No jak zawsze zgadzam sie z Tobą ....To zaczyna mnie przerażać .Pozdrawiam
26.06.2018 - 09:32
A wie Pani co boli Najbardziej Ekspertów , Naukowców , Wielkich tytułów ?? a to że czasami NIEuk wie Więcej niż oni pozdrawiam
#2, 12.06.2018 - 14:21
Prosze Panią bez obaw ja tyle wiem że NIC nie wiem i wolę NIE być ekspertem , naukowcem , i NIE chce mieć żadnego tytułu bo NIE jest mi to do niczego potrzebne , na początku ludzie NIE mieli żadnych tytułów ani NIE skończyli żadnych Uniwersytetów Ogromnie Wysoko Uczonych A piramidy postawili i to jeszcze z jaką dokładnością że Wielcy Uczeni , Eksperci się Głowią i Głowią i NIE mogą się na Głowić ...jak oni to zrobili ??z kąt wiedzieli że to tak a tak ??
#1, 12.06.2018 - 14:12
No ba...............nikt tego nie wie :) pozdrawiam
12.06.2018 - 14:15