TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
Robson blog

Śliczniutkie, malutkie bliźnięta

"W latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku historyk brytyjski Alan Bullock wydał książkę "Studium tyranii" , dotyczącą takiego jedynego, w ząbek czesanego, z szaleńczo uwodzicielskim wąsikiem.
Co napisałby dziś?W dobrej ubeckiej rodzinie narodziły się śliczniutkie, malutkie bliźnięta. Niedobry tatuś słabo lubił swoje progenitury chociaż dziełem jego były. Mamusia natomiast, jak to matka , kochała i dbała o bezpieczeństwo swoich malutkich. N.p. gdy wchodziła do sklepu przywiązywała swoje skarby do latarni, żeby nie zrobili sobie krzywdy.Wspaniali chłopcy wyrośli... no dobra, lekka przesada, osiągnęli wiek dojrzały...też nie!
Ale by się Bullock namęczył!
Dobra, jedziemy dalej.
Jeden z chłopców został psychopatą a drugi pierdołą.
Nie jestem historykiem i peszą mnie w tej dziedzinie takie orły jak Matołusz więc skończę bajką:
Zacznie się jak Balladyna.
Brat psychopata zabił brata pierdołę, gwizdnął i zwołał innych psychopatów, ale też jak Chrystus, otoczył opieką przestępców, karierowiczów i inne szumowiny, otaczając swoją dobrocią.
Skończyło się tragicznie jak Balladyna, ale nie pamiętam jak..."

via Facebook by Marek Mikołajewicz.


 
Fajne
oceny pozytywne: 4  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

To o tych, co się na księżyc zasadzali? *SCRATCH*
#1, 08.07.2018 - 16:33