TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
Kesire blog
Zachowania ludzkie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Od jakiegoś czasu zaliczam się do społeczności "Zamba " bardziej ,jako bierny obserwator,niż aktywny członek.Swego czasu bywało tu ''burzliwie" za przyczyną "głośnej" jejmościanki i wyjątkowo złośliwego jegomościa.Moderatorzy najwidoczniej skutecznie podziałali i problem ucichł.
Miłostki większe i mniejsze (całkiem sympatyczne zresztą)zaczynają dominować na portalu i bardzo dobrze,bo to ,jak sądzę było tematem przewodnim do stworzenia tego miejsca.
Z doniesień moderatorów wynika,że zagościła tu moda na fałszywe konta.Jaki jest powód takich działań ,jedynie Ci "wieloosobowcy" mogą odpowiedzieć.
Od czasu do czasu pojawiają się niskie oceny zdjęć od osób ,o których istnieniu nawet się nie wiedziało,ale cóż tak bywa.Nie wszystkim musimy się podobać i każdy ma wolną wolę do wyboru
" cyferkowej gwiazdeczki".
Z moich obserwacji wynika,że nadchodzi kolejna moda.Kto zresztą wie,może już była,tylko ja "krótkowzroczna" dopiero ją dostrzegłam.Myślę tu o blokowaniu kont.Zawsze mi się wydawało,że do tego powinny być jakieś podstawy - różnica zdań,poglądów,nieporozumienia.Okazuje się ,że się myliłam.
Do zablokowania komuś dostępu do swojego konta może nie być powodu,a przynajmniej żaden sensowny nie może przyjść do głowy w przypadku,kiedy z kimś nie zamieniło się nigdy jednego słowa.
I z całą pewnością nie są to słowa bez pokrycia.
Dla mnie jest to nie tylko zaskoczeniem,ale również powodem do głębszych przemyśleń nad zachowaniami ludzkimi,chociaż wiem,że nie jestem w stanie zgłębić ich do końca.
Najlepiej będzie,kiedy analizę zacznę od siebie.


 
Fajne
oceny pozytywne: 8  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

Agnes10 (45)
Pięknych , pogodnych chwil,
w kolorach złotej jesieni życzę
Pozdrawiam serdecznie
#3, 14.10.2018 - 19:45
Świetny wpis...
Dziękuję, za docenienie naszej wspólnej pracy, niestety czasem wydaje się to być walka z wiatrakami, ale efekty są jak zauważyłaś. Pozdrawiam.
#2, 10.10.2018 - 14:25
arek32 (36)
*KISSING* ;-)
#1, 09.10.2018 - 16:44