TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
aniolek1575 blog

Ważna informacja odnośnie portalu i soli

Witajcie mamy dla Was ważną informację każdy z użytkowników portalu otrzymał nie dawno maila na swoją skrzynkę lecz może nie każdy go przeczytał oto jego treść:

Koniec roku to idealny moment na wspomnienia oraz planowanie przyszłości, a my nie jesteśmy wyjątkiem. Dlatego w najbliższej przyszłości planujemy wielką aktualizację Zamba.pl. Serwis będzie jeszcze fajniejszy, nowocześniejszy i wygodny w obsłudze. Już od przyszłego tygodnia będziemy mieć o wiele więcej nowych użytkowników, więc ocenianie zdjęć będzie jeszcze ciekawsze. Tutaj odliczamy czas do naszej rewolucji: http://zamba.pl/countdown.html

Na odnowionym serwisie nadal będą dziesiątki oraz wirtualne prezenty, ale nie będzie już SOLi. Zatem jeśli masz jeszcze jakieś SOLe, wydaj je przed aktualizacją.Dlatego wykorzystajcie wszystkie sole żeby potem nie było pretensji do głównej moderator albo do moderatorów że Was o tym nie powiadomili.


 
Fajne
oceny pozytywne: 7  |  oceny negatywne: 1

Dodaj komentarz:

monisia9 (20)
Dlaczego nikt nie odpowiada na pytania użytkowników?
#7, 12.01.2019 - 08:56
rycho5 (40)
Mam pytanie.
Dlaczego tak ważną zmianę funkcjonowania tego portalu przeprowadza się na dziko w tak krótkim czasie?
Przecież ludzie mają tu swoje pieniądze w Solach i co mają je lekkomyślnie wydać żeby za chwilę wydawać już "nowe" swoje pieniądze?
Dlaczego żaden z moderatorów nie odpowiada na pytanie użytkowników?
Czy lekceważycie nas do tego stopnia że jak się nie podoba to fora ze dwora?
#6, 08.01.2019 - 19:12
Za gotówkę?. Wątpię. Za tą przyjemność pewnie będzie nam zapłacić kartą master card
#5, 07.01.2019 - 19:05
bady7 (27)
Czyli wszystko to co było będzie już dostępne osobno tylko za gotówkę? pozdrawiam
#4, 06.01.2019 - 15:13
OK. Będą zmiany na tym portalu. Ciekawe jakie?. Podobno będzie możliwość dawania nadal dziesiątek i prezentów ale nie będzie soli. Ciekawe jak rozwiążecie problem płatności za te usługi?. Nie wydaje mi się aby na tym portalu takie usługi były za free.
#3, 06.01.2019 - 11:19
Też tak sądzę ale jakby spojrzeć na to z innej strony nie my jesteśmy winni tych zmian
#2, 05.01.2019 - 21:58
Pretensje będą niestety i przyznaję, że w dużej mierze uzasadnione. Będziemy rozpatrywać Wasze reklamacje, ale mam nadzieję, że nasze systemowe powiadomienia oraz informacje przekazywane bezpośrednio przez moderatorów zredukują liczbę potencjalnych zażaleń.
#1, 05.01.2019 - 21:54