TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!
strzyg blog

Marzenia też nie kosztują...

Tam daleko poza horyzontem naszych spojrzeń gdzie czas biegnie w sekundach a życie zamiera by beztrosko otaczać nas swoim bezkresem przemyśleń roztacza się kraina tak cudowna i bajeczna jak tylko potrafimy sobie to wyobrazić. Nikt nie może oddać słowami tych wspaniałych widoków, braku horyzontu świszczącego i furkotającego wiatru. Nikomu nie udało się do tej pory by namalować głębię kolorów soczystą jaskrawą zieleń szarość skał i błękit nieba. Kto potrafi powiedzieć jak wygląda wolność ? albo jak wygląda szczęście ? czy znalazł się ktoś kto pokazał jak wygląda nasza radość ? A taka kraina istnieje jest ograniczona jedynie naszymi słabościami lecz potrafimy się w niej odnaleźć zaznać szczęścia i zobaczyć co to wolność, poczuć jak budzi się w nas chęć poznania czegoś nowego, spotkania wrażeń i emocji by nasza dusza chciała natychmiast unieść się nad otaczające nas widoki. Ktoś zapyta czy to możliwe? a ktoś inny odpowie na to, podaj mi swoją dłoń i chodź pokaże Tobie ! Nie ma jednoznacznie powiedziane kiedy i kto nam to pokaże i w jakich okolicznościach, ale jest powiedziane że tak będzie !

  


 
Fajne
oceny pozytywne: 3  |  oceny negatywne: 0

Dodaj komentarz:

To możliwe że istnieje gdzieś taka cudowna kraina.My sami musimy ją odnależć.Wtedy poczujemy się szczęśliwsi .
#1, 03.09.2008 - 23:03