TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!

Autorzy najlepszych blogów z ostatnich 7 dni:

SenCarfray
Punkty: 26 Blog »
zynka
Punkty: 23 Blog »
radosna55
Punkty: 16 Blog »
Jessica
Punkty: 13 Blog »
Obiektywny
Punkty: 6 Blog »

Blogi: najbardziej popularne

**** Osiecka ......powiedziała.........

  Promuj
***A potem zrobiło się przeraźliwie smutno i ciemno i myślałam, że to świat się kończy, ale świat się nie skończył, tylko wszystko we mnie i dookoła mnie ucichło. Mój dom jest jak telewizor z wyłączoną fonią. Wszystkie graty milczą, wszystkie książki milczą, wszyscy milczymy! Nic się z niczym nie wiąże, nic na nic nie czeka… Nie mogę się dogadać z ludźmi, wygłaszam ogromne monologi albo milczę.

***Ba, nie wyobrażacie sobie nawet, jak rozległa jest obojętność! Taka na przykład namiętność jest wąska jak gardło wilka: obejmujemy nią zazwyczaj tylko jednego, umiłowanego człowieka. Nienawiścią bądź niechęcią możemy objąć całą gromadę ludzi, cały…


Przeczytaj więcej »
blondynka1
offline blondynka1
Komentarze (1)  |  ocena wpisu: 14

DLACZEGO WARTO GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ ?

  Promuj

Grać w piłkę można praktycznie wszędzie. Wystarczy mały skrawek wolnej przestrzeni, dwa pachołki emitujące słupki, piłkę i paru znajomych. Dzięki tym rzeczom nawet nie zorientujesz się, kiedy będą Ci mijały kolejne godziny podczas grania. Właśnie dlatego wielu ludzi traktuje ten sport jako przyjemna formę spędzania wolnego czasu. Warto również najmłodszych zachęcać do spróbowania swoich sił w tym sporcie. Efekty wynikające z treningów mogą u nich zaprocentować w dorosłym życiu.

Podczas grania w piłkę nożną jesteś w ciągłym ruchu. Wszystkie Twoje mięśnie w organizmie muszą zacząć pracować, jeżeli chcesz wykonać krok…Przeczytaj więcej »
Pawel7
offline Pawel7 (38)
Komentarze (0)  |  ocena wpisu: 9

Info co nieco.

  Promuj


Porównywarka portali dla singli

Przeczytaj więcej »
SenCarfray: ABY DO WIOSNY
offline SenCarfray
Komentarze (0)  |  ocena wpisu: 9

Wyszukiwanie obrazem.

  Promuj

Google Reverse Image Search

Strona oryginalna.
Wraz z innymi dodatkami, przydatne dla internautów.

http://barisderin.com/?p=1052

Przeczytaj więcej »
SenCarfray
offline SenCarfray
Komentarze (1)  |  ocena wpisu: 2

...

  Promuj
„Powoli umiera ten kto unika w swoim życiu pasji…
Kto zawsze przekłada czarne nad białe i poszczególne chwile nad całą paletę emocji,
które powodują, że błyszczą oczy… że na twarzy pojawia się uśmiech…
że serce bije mocniej w konfrontacji z uczuciami”…

Każdy ma pra­wo wie­rzyć w to co chce… Kiedyś, bardzo dawno temu wierzyłam, że życie jest czar­no-białe, że są tyl­ko dob­re bądź złe de­cyz­je… Bzdura – ogarnia Nas mnóstwo szarości… Gdyby była tylko czerń i biel żyłoby się Nam o wiele łatwiej… Lecz wiele jest rzeczy których nie da się przypasować ani do czerni ani do bieli, bo…Przeczytaj więcej »
123Kris
online 123Kris
Komentarze (0)  |  ocena wpisu: 2