TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!

Autorzy najlepszych blogów z ostatnich 7 dni:

delivero
Punkty: 62 Blog »
brunecik
Punkty: 31 Blog »
Aguss
Punkty: 30 Blog »
jarek39
Punkty: 29 Blog »
Greg
Punkty: 15 Blog »

Blogi: najbardziej popularne

(...) Więź budząca zaufanie..

  Promuj


Piękną cechą u ludzi jest więź, budząca zaufanie. Nic tak spokoju duszy nie budzi, jak wiara w człowieka oddanie. By zaufać komuś bezgranicznie, niekiedy wystarczy maleńki gest, nawet gdy działa spontanicznie, już wiesz, że ten ktoś godny tego jest..Przeczytaj więcej »
Aguss
offline Aguss (24)
Komentarze (5)  |  ocena wpisu: 35

Do Jaro 50

  Promuj
" bawanie " zastanów się co Ty piszesz, a przede wszystkim jak piszesz. Już dużo osób śmieje się z Ciebie, a Ty dalej robisz z siebie pośmiewisko, czy jesteś w stanie zapanować nad swoimi emocjami bo tylko to może spowodować że będziesz inaczej widziany na tym portalu. Zanim zaakceptujesz swój wpis to go najpierw, po napisaniu, przeczytaj, a potem zatwierdź. Zwracałem już Tobie kilka razy uwagę na Twoją pisownię, a Ty nie umiesz tego zrozumieć.

Przeczytaj więcej »
Greg: DLA CIEBIE BASIU
offline Greg
Komentarze (3)  |  ocena wpisu: 15

Prawda o Kobietach

  Promuj
Prawda o was kobietach jest taka że to wy same wychowuiećie przeszłych merzczyzn wiec pytanie brzmi na kogo narzekaćie mówionc że prawdżiwych jurz nie ma albo że biom piom i nie kochaiom wydaie mi śię że odpowieć prosta same na śiebie narzekaćie

Przeczytaj więcej »
grab76
offline grab76 (49)
Komentarze (1)  |  ocena wpisu: -4