TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!

mariola5 blog

Po prostu chała!!
  Promuj
Nie wiem jak wam ale mnie to się w ogóle strony teraz już nie chcą otwierać i nie potrafię wysyłać wiadomości ani komentarzy. Jak ja mogę w takich warunkach wykorzystać moje sole jak to wszystko trwa wiecznie? Jak tak dalej będzie to ja się stąd wyloguję na dobre, pozdrawiam :(Przeczytaj więcej »
Komentarze (14)  |  ocena wpisu: 40
Moje postanowienie noworoczne.
  Promuj

Jak wszyscy mam również swoje plany i jakieś postanowienie noworoczne. Jestem zwykłą osoba która ma jak większość więcej kłopotów jak radości w swoim życiu. Nie układa mi się zbytnio w moim małżeństwie ale to też nie jest może nic tak dziwnego bo dużo małżeństw przechodzi w tym czasie różnego rodzaju kryzysy. Wiecie że gdy stosunki z mężem nie są dobre to w większości przypadków przedkłada się to również na teściową i moje małżeństwo nie było wyjątkiem w tym temacie. Ostatnio teściowa bardzo poważnie się rozchorowała i tak wyszło że cała opieka obłożnie chorej kobiety spadła na mnie. Nie powiem…


Przeczytaj więcej »
Komentarze (45)  |  ocena wpisu: 388
Użytkownik
offline
offline mariola5 (39)
Polska, woj. śląskieBlogi: tagi
brak tagów
Archiwum wpisów