TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamba.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu poznasz nowe osoby, odnajdziesz znajomych i dowiesz się co inni myślą o Tobie. Aby dołączyć do innych użytkowników serwisu zarejestruj się!

monisia9 blog

Apel do Pa....
  Promuj
Posłuchaj drogi kolego, znamy się jednak trochę i lubię Cię jako kolegę i niestety zaczynam się o Ciebie już martwić. Nasze drogi z Ka... i Ma....się rozeszły ale to wcale nie oznacza że będę Cię cały czas popierać. To co wczoraj zrobiła Twoja sympatia to jest już masakra. Obraziła kilka osób i Ciebie już chyba na dobre uwiodła. Pa.... zastanów się co Ty wyprawiasz! Czy Ty nie widzisz że zostałeś już prawie Zambowym żigolakiem? Czy Ty wiesz co to jest za kobieta? Jak ona Cię wabi tak szybko do swojego domu to wiadomo kim jest i na dodatek może być…

Przeczytaj więcej »
Komentarze (4)  |  ocena wpisu: 31
Dziwne.
  Promuj
Jedna szacowna pani która jest bardzo aktywna ostatnio na naszym portalu napisała w o czym myśli tak: Maleńkie sprostowanie ...ja nie mam , Jak pisze Miła Pani 70 lat......jestem już daleko po 80.....aż dziw, że jeszcze jestem....prawda ?

Ludzie przecież na fotkach ta pani ma gdzieś około 70 lat a jeżeli by była daleko po 80-tce to sami powiedzcie czy byłaby w stanie tyle blogów pisać? Mnie się wydaje że ta babcia wcale nie jest babcią tylko jest dużo młodsza i robi sobie z nas jaja :D


Przeczytaj więcej »
Komentarze (15)  |  ocena wpisu: 24
A to moje pozdrowionka dla lewusów :P
  Promuj

Przeczytaj więcej »
Komentarze (18)  |  ocena wpisu: 34
Użytkownik
offline
offline monisia9 (20)
Polska, woj. lubelskieBlogi: tagi
brak tagów
Archiwum wpisów