TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Popularność

Sława- to jest wskaźnik Twojej popularności. Jest wyświetlany na profilach.

Popularność

Im więcej użytkowników doda Ciebie do listy znajomych, tym Twoja sława jest większa! Dobrze, gdy Twoi znajomi są również popularni, ponieważ Twoja sława rośnie gdy ich sława rośnie. Jeśli dodasz sobie mało popularnych znajomych, Twoja sława nie wzrośnie.

To jesteś Ty
Twoi znajomi
znajomi znajomych

Jak zyskać popularność?

Schemat pokazuje użytkownika, który dodał trzech użytkowników do listy znajomych- 1, 2, 3. Nikt nie dodał użytkownika nr 2 do swojej listy znajomych, zatem ten użytkownik nie podwyższy Twojej popularności. Użytkownik nr 3 podniesie Twoją popularność najbardziej, ponieważ najwięcej osób dodało go do znajomych.

Co pokazuje sława?


Sława pokazuje jak bardzo jesteś popularny w oparciu o popularność Twoich znajomych.
Im więcej masz znajomych z wysoką sławą, tym bardziej stajesz się popularny.

Możesz porównać swoją sławę ze najbardziej popularnymi użytkownikami na serwisie (strona statystyk) lub ze sławą znajomych.

Kto jest bardziej popularny: Ty, czy Twoi znajomi?

Jak zwiększyć sławę?


Konta fikcyjne Ci w tym nie pomogą. Powód jest prosty- te konta są "niepopularne". Prawdziwi użytkownicy podwyższą Twoją sławę, jeśli dodadzą Ciebie do swoich znajomych.

Wskazówka!


Mała wskazówka: aby podwyższyć swoją sławę, możesz zaprosić przyjaciół, aby zarejestrowali się na Zamba.pl. W pierwszej chwili Twoja sława nie wzrośnie od razu. Ale gdy tylko ludzie zaczną dodawać ich do swoich znajomych, Twoja sława również wzrośnie. Na dodatek, otrzymasz punkty bonusowe za każdego zarejestrowanego użytkownika, który został przez Ciebie zaproszony.

Możesz zaprosić znajomych ze swojej listy MSN, kontaktów Gmail lub przez email. Jeśli osoba się zarejestruje, zostanie automatycznie wpisana na listę Twoich znajomych. Wszystkie te metody zapraszania znajdziesz na naszej stronie zaproszeń w rubryce "ustawienia".