TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

strona WAP

Co to jest?

WAP.Zamba.pl to Twoja wersja Zamba.pl której możesz używać na telefonach komórkowych. Jeżeli nie masz przy sobie komputera łatwo możesz skorzystać z serwisu przez telefon: na stronie wap.zamba.pl możesz czytać i opowiadać na wiadomości w serwisie, oglądać zdjęcia, profile, rankingi itd. Oczywiście można to zrobić przez swój komputer, ale warto mieć dostęp do Zamba.pl również w autobusie, pociągu czy stojąc w korku. Jeżeli masz nowoczesny telefon korzystaj również z PDA.Zamba.pl na której dostępnych jest więcej funkcji.

Jak korzystać z wap.zamba.pl?

Po prostu wpisz adres wap.zamba.pl do swojej przeglądarki WAP w swoim telefonie. Możesz ustawić serwis jako swoją stronę startową, wtedy wap.zamba.pl otworzy się zawsze kiedy uruchomisz przeglądarkę.

wap.zamba.pl nie działa na moim telefonie, co robić?

Aby korzystać z serwisu wap.zamba.pl Twój telefon musi obsługiwać WAP. WAP to trochę jak internet w komórce i obsługiwany jest właściwie przez wszystkie nowe telefony komórkowe. Być może usługa WAP jest już skonfigurowana na Twoim telefonie, jeżeli nie to sprawdź z sieci jakiego operatora korzystasz i na jego stronie internetowej sprawdź jak skonfigurować WAP na swojej komórce.

Ile to kosztuje?

Zamba.pl nie pobiera opłat za korzystanie z wap.zamba.pl Zwykle operatorzy pobierają opłaty za korzystanie z serwisów WAP. Sprawdź cennik takiej usługi u swojego operatora - zwykle jest to opłata za ilość przesłanych danych.